KATALOOGITOOTED

Prindi

 

 • EZVIZ C3W Öise värvilise pildiga Valvekaamera 2MP WiFi

  Tootekood:

  C3W

  Kirjeldus:
  EZVIZ C3W Color Night Vision on koduvalve kaamera mis näitab 24/7 värvilist pilti. Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja vooluvõrku. EZVIZ C3W Color Night Vision kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järel salvestusi. Rakenduse eeliseks on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui tahate jälgida enda kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud infrapuna ja tavaline LED valgustus, mis võimaldab näha pimedas kuni 30 meetrit. Kõlari ja mikrofoni abil on võimalik teha kahepoolset suhtlust.

  Üks vähestest kaameratest mis salvestab 24/7 värvilist pilti
  Tutvustame uut C3W Color Night Vision kaamerat, mis on uus läbimurre EZVIZ tootesarjas. Kaamera sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate oma maja ja ettevõtte kaitsmiseks.

  Värviline pilt öösel on hoopis midagi muud
  Väga palju juhtumeid jääb lahendamata, sest tavakaamerad näitavad pimedas mustvalget pilti. C3W Color Night Vision suudab näidata ka täielikus pimeduses värvilist pilti. C3W tagab kindluse, et näete varga riiete- või autovärvi pimedas.

  Kasutage tavakaamera IR-LED valgustust
  C3W Color Night Vision kaameral on valge LED valgustus ja IR-LED valgustus nagu tööstuslikel IP kaameratel. Ezvizi kaameral on mõlema lahenduse eelised. Kaamera saab töötada öösel IR-LED valgustusega mida inimese silm ei näe. Kui toimub liikumine lülitab kaamera sisse valge LED valgustuse ja tagab värvilise pildi.

  Reguleeritava kaldenurgaga
  C3W Color Night Vision kaamera kaldenurka saab lihtsalt ja kiirelt muuta. Hea võimalus paigaldada kaamera seinale, lakke või mõnda varjatud kohale ja sättida kaldenurk vastavalt vajadustele.

  Kaks antenni = parem levi
  Kaameral on kaks Wi-Fi antenni mis tagavad stabiilsema ühenduse ruuteriga.

  EZVIZ valgustab ka teie koduteed
  Kaks võimast LED valgustit aitavad valgustada koduteed. LED valgustid on energiasäästlikud ja efektiivsed. Valgustust saab sisse ja välja lülitada, ning vajadusel isegi nende heledust reguleerida.

  Kõlar ja mikrofon (kahepoolne audio)
  Tänu sisseehitatud kõlarile ja mikrofonile on võimalik pidada kahepoolset suhtlust läbi Ezviz äppi (suhelda külalise või lemmikloomaga). Seda funktsiooni saate kasutada isegi siis kui olete reisil teises riigis.

  Hoiame kokku!
  Tänu uuele video koodekile H.265 suudab kaamera video paremini kokku pakkida kuni 60%. Nüüd saab samale mälukaardile rohkem salvestada. Kui on kehvem internet, siis jookseb pilt paremini reaalajas.

  Kerge paigaldus
  Kõik vajalik kaamera kinnitamiseks on kohe komplektis olemas (v.a tööriistad). Peale kaamera paigaldamist on võimalik keerata jalga 360°, et tagada ideaalne vaatenurk.

  Salvesta nii nagu ise tahad
  Kui soovite kaamera pilti salvestada siis seda saab teha kolmel erineval moel. Kõige mugavam ja soodsam variant on kasutada mälukaarti. Kuid sellega kaasneb varguse oht kuna mälukaart on kaameras. Kõige turvalisemad on pilve ja salvestisse salvestamise variant. Salvesti saab kodus ära peita, et vargad seda üles ei leiaks. Ja pilv on turvaline kuna kogu ühendus on krüpteeritud ja töötab Amazon Web Services serverite pealt.

  Mahutavus
  Arvestus on tehtud, kui salvestate 8h päevas liikumise peale.
  32GB = 12 päeva
  64GB = 24 päeva
  128GB = 48 päeva

  EZVIZ rakendus ja keskkond
  Olemas on rakendus nii android kui ka iPhone OS nutitelefonidele. Rakendus on loodud võimalikult kasutajasõbralikuks kõigis vanusegrups olevatele inimestele. EZVIZ on olemas ka arvutipõhine keskkond millele saab ligi läbi www.ezvizlife.com ametliku veebilehe.

  Google Assistant / Amazon Alexa / IFTTT
  EZVIZ C3W saab ühendada ka Google Assistant, Amazon Alexa ja IFTTT, et oma elu mugavamaks muuta. Vaata reaalajas EZVIZ kaamerapilti läbi Amazon Echo Show või Amazon Fire TV.

  Tema heade omaduste hulka kuuluvad
  - Vastupidavus
  - FHD (1080p) formaadis pilt
  - Laiendatud öine nägemine kuni 30 meetrit
  - kahesuunalise kõne võimalus
  - Seadistatavad häälhoiatused
  - Aktiivne kaitse sireeni ja valgusega
  - Mälukaardi toetus kuni 256GB
  - H.265 kompressioon vähendamaks mahtu
  - Topelt Wifi antenn
  - IP67 niiskuse- ja tolmukindlus

  1/2.7" CMOS
  Salvestamine kuni 25 kaadrit sekundis (1920 x 1080)
  Vaatenurk: 110°
  Infrapuna valgustus kuni 30 meetrit
  Valge valgusega LED kuni 30 meetrit (saab kasutada maja valgustina)
  Ilmastikukindel (IP66)
  MicroSD kaardi võimalus kuni 256GB
  Päev / öö automaatne filter (ICR)
  Sisseehitatud kõlar / mikrofon
  Digitaalne WDR (dünaamika)
  Sisseehitatud Wi-Fi (Wi-Fi IEEE802.11b, G ja N)
  Internetikaabliga ühendamise võimalus
  Voolutarve: 6W (Max)
  Mõõdud: 72 x 72 x 150 mm
  Töö temp: -30ºC ~ 60ºC
  Kaal: 370g

  Tellimisel

  Hind km-ga:

  135.68 €